Říjen 2017

Facebook stránka

27. října 2017 v 21:08 | N.I.K.D.O. |  Info
Ahoj! Chtěla jsem vám jen říct, že pokud to nevíte, tak jsem založila fb stránku pro tento blog. Budou tam různé informace, můžete mi tam psát otázky a já tam budu přidávat příspěvky, které jsem na blog dát nechtěla. Zde je odkaz:
S láskou, Nikdo ;)

Tohle nejsem já

27. října 2017 v 20:45 | N.I.K.D.O. |  City
"Tohle nejsem já..."
Přesně tahle věta mi zní v hlavě každé ráno, když se podívám do zrcadla. Každý večer, když přemýšlím, co jsem přes den udělala. Tahle rádoby vtipná a naprosto usměvavá osoba, která vypadá jakoby nezažila žádný smutek... Nejvíce bolí, že to ani moji nejbližší nepoznají. To, že jsem složila tolik depresivních věcí, že mám tak často červené oteklé oči jim divné nepřijde. Mám přímo píseň o tom, jak se přetvařuji, ale jim to ani tak nedošlo. Cítím se jako bych byla němá a volala o pomoc. Tohle přece nejsem já!

Strach sám ze sebe

27. října 2017 v 20:36 | N.I.K.D.O. |  Téma týdne
Všichni máme z něčeho strach. Někdo ze tmy, někdo z pavouků... Ale co když má někdo strach sám ze sebe? My jsme totiž svým největším nepřítelem.
Někdy mám strach z toho, čeho jsem schopna. Strach ze svých myšlenek, protože to na co někdy myslím je až odporné. Bojím se i toho, co někdy řeknu.
Jsem někým, koho se bojím.
S láskou, nikdo.

Podoba

22. října 2017 v 11:26 | N.I.K.D.O. |  City
Včera jsem byla s kamarádkami venku, procházeli jsme se a tak. Byla to zábava, do té doby než začaly sledovat z povzdálí nějaké chlapce. Prý byli hezcí, ale mě nezaujali... Teda až na jednoho. Byl tolik podobný jemu (ten, na koho se snažím marně zapomenout). Vypadal téměř stejně, jediné, co je odlišovalo byly oči. Ty krásné oči, které jsem tolik milovala. Nemohla jsem tam zůstat, protože ten chlapec se vydal mým směrem. Rozběhla jsem se k zastávce a kamarádkám nic neřekla. Hned mi přijela tramvaj a já bez váhání nasedla. Dívala jsem se směrem k té rampě a začala myslet na něj. On... začneme mu říkat třeba Adam. Když jsem přemýšlela nad tím chlapcem, který byl tolik podobný Adamovi má cesta tramvají uběhla jako nic. Večer, když už jsem byla doma a ujistila (po telefonu) kamarádky, že jsem v pořádku, otevřela jsem facebook. Byla tam jedna žádost o přátelství, která mě překvapila a trochu vyděsila. Byl to ten chlapec z rampy, co byl podobný Adamovi. Ještě jsem na tu žádost neodpověděla, ale kamarádka mi napsala, že mu dala můj facebook ona. Nevím, co dělat. S tím člověkem nechci mít nic společného, protože mi Adama připomíná nesmírně moc. Vrací se mi vzpomínky na něj, a přesně tomu se chci vyhnout... Snad někdy zapomenu, s láskou Nikdo ;)

Mám tě rád/a, ale...

17. října 2017 v 17:41 | N.I.K.D.O. |  Téma týdne
...Ve skutečnosti tě ráda nemám. Haha, tak přesně tohle se snaží říct člověk, co za slovemm "rád/a" neudělá tečku, ale čárku. Snaží se vám to říct nějak hezky, jenže pokud tohle řekne, tak tím akorát více ublíží. Bylo by lepší, kdyby jste radši mlčeli než ze sebe dostat podobné klišé, které člověku láme srdce.